Seebid

Käsitööseebid


Seebid kaaluvad 85-130 g.
Tegemist on käsitööga. Seepide kuju võib pildil olevast veidi erineda.

Apelsinikoorejahuga seep, valge seep ja seepide seep on müügil pakendita. Kui soovid kõiki seepe pakendamata, siis saad tellimisvormis vastava märke teha.

Apelsinikoorejahuga seep

Jahvatatud maheapelsinide koor jõudis seebi sisse. Mõnusalt kooriv kollane tükk seepi. Hind 5 €/tk.

INCI: Cocos nucifera oil/kookosrasv*, Olea europaea fruit oil/oliiviõli, Butyrospermum parkii butter/sheavõi*, Cannabis sativa seed oil/kanepiõli*, Citrus sinensis orange peel powder/apelsinikoorejahu*.

*mahepõllumajandusest

 

Valge seep

Täiesti tavaline valge seep, mis vahutab vaat, et kõige paremini, sest tema sisse ei ole lisatud ühtki taimepuru. Ideaalne neile, kes otsivad enda pesemiseks lihtsat ja toimivat seepi. Kui soovid, et seebitamine lõhnaks, siis pane nuustikule 1-2 tilka enda lemmikut eeterlikku õli.

Saadaval ilma nöörita. Hind 4 €/tk.

INCI: Cocos nucifera oil/kookosrasv*, Olea europaea fruit oil/oliiviõli, Butyrospermum parkii butter/sheavõi*, Cannabis sativa seed oil/kanepiõli*.

*mahepõllumajandusest


Seepide seep

Seep, mille sees on ka kõik teised seebid ehk seep, kuhu jõuavad kõigi seepide lõikamisjäägid. Ikka selleks, et midagi head ei läheks kaotsi. Saadaval nii nööriga (4 €/tk) kui nöörita (3 €/tk).

Põhikoostis: Cocos nucifera oil/kookosrasv*, Olea europaea fruit oil/oliiviõli, Butyrospermum parkii butter/sheavõi*, Cannabis sativa oil/kanepiõli*. Lisaks erinevate seepide lõikamisjäägid.

*mahepõllumajandusest