Viin läbi praktilisi õpitubasid ja koolitusi, kus osalejad saavad endale looduslikke kehahooldustooteid teha.

Kirjuta mulle ja kutsu mind töötuba tegema!

Õpituba: kreem ja huulepalsam

1,5 tunni jooksul valmivad keha- ja kätekreem ning huulepalsam, mille kõik osalejad endale kaasa saavad. Näitan kõiki koostisosasid ja räägin nendest lähemalt. Räägin taustaks, miks võiks mõelda, mida enda nahale panna ja miks on oluline poes müüdavate toodete silte lugeda.

Kestus 1,5 tundi; osalejaid 6–10.Õpituba: looduslik deodorant ja seep

1,5 tunni jooksul valmib mõnus kreemdeodorant ja seep, mille kõik osalejad endale kaasa saavad. Seep valmib seebimassist, kuhu iga osaleja saab omale meelepäraseid lisandeid juurde panna. Seep hangub paarikümne minuti jooksul, nii et oma valatud seebi saad pärast endaga kaasa võtta. Juttu tuleb ka külmpress meeetodil seebi valmistamisest.

Kestus 1,5 tundi; osalejaid 6–10.Õpituba: koduse spa-elamuse stardipakett

Kolme tunni jooksul valmivad kehakoorija, küünal, kreem, huulepalsam. Osalejad saavad täpsemalt teada kõigi koostisosade kohta. Näitan ka mõned enesemassaaži võtted, mida kodusel kehahooldusel kasutada.

Kestus 3 tundi; osalejaid 6–10.Inspiratsiooniloeng šampoonivabast elust

Kuidas poešampoonist loobuda? Milliseid looduslikke alternatiive juuste pesemiseks kasutada? Kuidas see kõik täpselt välja näeb?

Kestus 1 tund; osalejate arv ei ole piiratud.


________________________________________________________________________________________

Tagasiside koolitustele

"Meeldis, et sai teha ühe asja asemel lausa kahte. Juturing šampoonivabadusest ja massaaživõtted olid mõnusad. Oli hubane ja hariv kokkusaamine täitsa taskukohase tasu eest."

–Äli Agnes Järve
"Mulle meeldis, et liikusime rahulikus tempos ilma kiirustamata ning et samal ajal andsid sa meile edasi palju informatsiooni kogu protsessi kohta."


–Elerin Vesso